Członkowie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Gorce-Pieniny"

 

  1. Błachut Antonina
  2. Błachut Zdzisław
  3. Bochniak Magdalena
  4. Bodziarczyk Tomasz
  5. Borkowski Wiesław
  6. Chlebek Zbigniew
  7. Ciesielka Iwona
  8. Cwynar Anna
  9. Dziubińska Joanna
  10. Faltyn Stanisław
  11. Franczyk Jan
  12. Fundacja Dzieci Pienin reprezentowana przez Pana Ryszarda Wojtarowicza
  13. Fundacja Rozwoju Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Maniowach reprezentowane przez Panią Dorotę Plewa
  14. Gmina Czorszyn reprezentowana przez Pana Rafała Jandurę
  15. Gmina Krościenko nad Dunajcem reprezentowana przez Pana Grzegorza Szerszenia
  16. Gmina Ochotnica Dolna reprezentowana przez Wójta Panią Jadwigę Podgórską
  17. Gminna Biblioteka Publiczna w Kluszkowcach reprezentowana przez Panią Joannę Bator
  18. Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku nad Dunajcem reprezentowana przez Panią Władysławę Bodziarczyk
  19. Gminna Biblioteka Publiczna w Ochotnicy Dolnej repr. Monika Groń
  20. Gminne Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem reprezentowane przez Pana Józefa Szałwie
  21. Góralskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Koło Terenowe Czorsztyn reprezentowane przez Pana Andrzeja Mikołajewicza
  22. Góralskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Koło Terenowe Krościenko reprezentowane przez Panią Danutę Machała
  23. Górecka Beata
  24. Hamerski Jan
  25. Hamerski Tomasz
  26. Jagieła Ewelina
  27. Jagieła Krzysztof
  28. Jagieła Wojciech
  29. Jankowska Iwona
  30. Jurkowska Rozalia
  31. Jurkowski Krzysztof
  32. Jurkowski Wojciech
  33. Klimek Marta
  34. Knapczyk Krzysztof
  35. Królczyk Czesława
  36. Królczyk Stanisław
  37. Królczyk Tadeusz
  38. Kabus-Ormianin Teresa
  39. Kubik Krystyna
  40. Lach Zbigniew
  41. Ligęza Krzysztof
  42. Lisiecki Łukasz
  43. Chlebek Józef
  44. Majerczak Artur
  45. Majerczak Robert
  46. Markus Aneta
  47. Mastalska Agata
  48. Miasto i Gmina Szczawnica reprezentowana przez Wiceburmistrza Tomasza Moskalika
  49. Michałczak Stanisław
  50. Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy reprezentowany przez Pana Tomasza Hurkałę
  51. Mikołajczyk-Szarek Anna
  52. Mikołajczyk Władysław
  53. Mikołajewicz Barbara
  54. Niewiadomska- Bochnak Beata
  55. Noworolnik Jacek
  56. Ochotnicza Straż Pożarna w Krośnicy reprezentowana przez Panią Martę Brząkała
  57. Oleksy Joanna
  58. Pawłowska Aneta
  59. Piątek Małgorzata
  60. Pieniński Oddział Związku Podhalan w Szczawnicy reprezentowany przez Annę Gębala
  61. Piszczek Zofia
  62. Plewa Cecylia
  63. Plewa Paulina
  64. Polczyk Bolesław
  65. Polczyk Elżbieta
  66. Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich repr. przez Jana Sienkiwicza
  67. Ponicki Edward
  68. Ptaszek Grzegorz
  69. Rowerowo-Motocyklowy Klub Tylmanowa reprezentowany przez Pana Czesława Ligasa
  70. Runger Andrzej
  71. Rzymskokatolicka Parafia pw. Św. Marcina w Grywałdzie reprezentowana przez ks. Józefa Banię
  72. Skubisz Gerwazy
  73. Stowarzyszenie „Młodzi Inaczej” 60+ repr. Barbara Fiołkowska
  74. Stowarzyszenie Kobiet Pienińskich w Krościenku n.D repr. przez Iwonę Martyniak lub Stanisławę Zarotyńską
  75. Szlachtowski Marcin
  76. Szlaga Jacek
  77. Tabor Piotr
  78. Tabor Roman
  79. Tarchała Monika
  80. Urbaniak Maria
  81. Urbaniak Stanisława
  82. Uzdrowisko Szczawnica S.A. reprezentowana przez Prezesa Pana Christophe Mańkowskiego lub Wiceprezes Panią Gabrielę Kierzyk
  83. Węgrzyniak Jan
  84. Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Dolnej reprezentowany przez Panią Monikę Jagieła lub Panią Halinę Jagieła
  85. Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej reprezentowany przez Panią Lucynę Rusnak
  86. Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej reprezentowany przez Panią Kazimierę Jagieła
  87. Wojtaszek Anna
  88. Wojtaszek Szymon
  89. Wspólnota Leśno – Gruntowa w Szczawnicy reprezentowana przez Kazimierza Salamona
  90. Zachura Przemysław
  91. Zaród Celina
  92. Ziemianek Maria
  93. Zachwieja Czesława
  94. Zachwieja Łukasz