Informacja dotycząca ogłoszonego naboru 1/2020

Informacja dla zainteresowanych złożeniem wniosków w naborze nr 1/2020 

Wszystkich Wnioskodawców składających wnioski w naborze prosi się o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:  789 304 706

Prośbę swoją motywujemy obecną sytuacją w kraju w związku z którą drzwi siedziby LGD „Gorce – Pieniny” mogą być zamknięte. Biuro LGD natomiast działa i pracownicy będą przyjmować wnioski Wnioskodawców. Wcześniejsze poinformowanie o chęci złożenia wniosku jest konieczne oraz ułatwi Państwu procedurę złożenia wniosku.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach, wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym oraz po złożeniu oświadczenia o nieprzebywaniu w miejscach szczególnie narażonych na możliwość zarażenia koronawirusem SARS-COV-2, istnieje możliwość kontaktu osobistego z pracownikami biura. Decyzję w tej sprawie podejmuje kierownik biura przy uwzględnieniu możliwych zagrożeń i bieżącej sytuacji epidemicznej.

Procedura prowadzonego naboru na operacje w zakresie infrastruktury pozostaje bez zmian. Wnioski będą przyjmowane w godzinach 9.00-14.00 w okresie od 23 marca - 6 kwietnia 2020r.

O wszelkich ewentualnych dalszych zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować.

Przepraszamy za utrudnienia z tym związane i liczymy na zrozumienie.

 

Niezbędną dokumentację dotyczącą doradztwa, itp. bardzo proszę dostarczyć za pośrednictwem poczty/kuriera lub drogą mailową biuro@leadergorce-pieniny.pl.