Inicjatywa lokalna (MOWES)

Partnerskie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „SPISZ się na medal”  realizuje inicjatywę lokalną w obszarze ekonomii społecznej pt. „Wypożyczalnia – zabawa, sport, zdrowie”. Projekt polega na zakupie rowerów i nart biegowych, które będą wypożyczane w regionie spisko-pienińskim. Realizacja inicjatywy stwarza możliwość rozwoju usług oferowanych przez Partnera.
 
Cele projektu:
Cel główny: rozwój organizacji dzięki stworzeniu dodatkowego źródła przychodów poprzez udostępnienie odpłatnej oferty sportowo –rekreacyjnej w ramach działalności statutowej stowarzyszenia.
Cel szczegółowy 1 - wzmocnienie potencjału Stowarzyszenia poprzez zakup sprzętu sportowo – rekreacyjnego wykorzystywanego do świadczenia usług odpłatnych w zakresie aktywnego spędzania czasu wolnego
Cel szczegółowy 2 - przygotowanie i testowanie nowej usługi świadczonej odpłatnie przez Stowarzyszenie
 
 
Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „SPISZ się na medal” w okresie od 20.04.2020r. do 20.11.2020r. realizuje inicjatywę lokalną w obszarze ekonomii społecznej pt. „Wypożyczalnia – zabawa, sport, zdrowie”.
Zachęcamy mieszkańców i turystów do korzystania z oferty wypożyczalni „SpiszBIKE”. Oferta skierowana jest również do lokalnych przedsiębiorców: kwaterodawcow, właścicieli obiektów noclegowych i firm turystycznych.
W naszej ofercie mamy dla WAS jednoślady, które stają się coraz popularniejszym środkiem transportu. Także w naszej okolicy powstaje coraz więcej tras rowerowych, a jazda na rowerze jest jednym z najpopularniejszych sportów. To sprawia, że chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom, poszerzamy naszą ofertę o wypożyczalnie rowerów. Staramy się spełnić Wasze oczekiwania cenowe i sprzętowe.
Dla fanów zimowego szaleństwa na zbliżający się sezon oferujemy sprzęt narciarski.Jeżeli rozpoczynasz przygodę z biegówkami nie musisz kupować sprzętu i zabierać go ze sobą skoro można go u nas wypożyczyć.
Zapraszamy do skorzystania z możliwości wypożyczania sprzętu sportowo - rekreacyjnego w naszej wypożyczalni.
Inicjatywa jest współfinansowana ze środków przekazanych przez Operatora Programu Grantowego – Fundację Miejsc i Ludzi Aktywnych (MilA) w ramach projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański” realizowanego w ramach Regionalnego Programu operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.