Relacja z Pikniku na Lubaniu

W niedzielę 02.09.2018r. dla wszystkich mieszkańców z obszaru działania LGD „Gorce-Pieniny” jak i turystów, zorganizowany został już po raz 8 Piknik Rodzinny na Lubaniu. Tego dnia pogoda dopisała, również i frekwencja naszych mieszkańców nie zawiodła.

Podczas rodzinnego pikniku,   który odbył się na Lubaniu można było spróbować pysznych wypieków i potraw regionalnych przygotowanych przez gospodynie z Tylmanowej. Rozpalono także ognisko, na którym uczestnicy pikniku piekli kiełbaski i grzanki.   

Ciepłe dźwięki muzyki i góralskie głosy oraz radosna atmosfera imprezy tchnęła letni nastrój chyba we wszystkich, którzy postanowili spędzić ten czas z Nami na Lubaniu.

Podziękowania za tak wspaniałe, wspólnie spędzone niedzielne popołudnie kierujemy do tych, którzy pomogli nam w organizacji– OSP Ochotnica Dolnej i Zakład Gospodarki Komunalnej w Ochotnicy Dolnej. Za przekazane materiały promocyjne i owocną współpracę dziękujemy Zarządowi Starostwa Nowotarskiego oraz wszystkim pozostałym osobom, które w jakikolwiek inny sposób  przyłączyły się pomocą w organizacji Pikniku na Lubaniu 2018.