Warsztaty z MALOWANIA NA SZKLE - 14-17 czerwca 2021r.

2021-06-11

 

Warsztaty z MALOWANIA NA SZKLE w projekcie "PIENINY I GORCE KOLEBKĄ RĘKODZIEŁA" -  14-17 czerwca 2021r. Galeria Krzywa Jabłonka ul. Pienińska 4, 34-460 Szczawnica.

 

 

Zapraszamy wszystkich dorosłych w wieku 18+ do udziału w warsztatach Szydełkowania.

Zajęcia prowadzić będzie Joanna Dziubińska – zajmująca się malarstwem, ceramiką i decoupage. Swoje prace liczy już w setkach. Na co dzień można je zobaczyć w prowadzonej przez nią Galerii Sztuki Ludowej i Rękodzieła „Krzywa Jabłonka” w Szczawnicy. Przygodę z twórczością ludową rozpoczęła ponad 20 lat temu w pracowni Anny i Józefa Madejów, później doskonaliła swój warsztat na różnych kursach. Przygodę z twórczością ludową rozpoczęła ponad 20 lat temu w pracowni Anny i Józefa Madejów, później doskonaliła swój warsztat na różnych kursach.

 

Zgłoszenia, w formie mailowej, później w formie papierowej w oryginale prosimy dostarczyć do 13 czerwca 2021 roku do godz. 15-tej  mailowo na adres e-mail: biuro@leadergorce-pieniny.pl

Oryginały formularzy prosimy dostarczyć w pierwszym dniu warsztatów.

Jeden z czterech warsztatów w ramach projektu "PIENINY I GORCE KOLEBKĄ RĘKODZIEŁA" współfinansowany z dotacji w ramach Programu Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu – ETNO POLSKA 2021.