Zagłosuj w konkursie "Turystyczne Skarby Małopolski"na Operę "Zamek na Czorsztynie" -

Opera "Zamek na Czorsztynie" w II etapie konkursu na Turystyczne Skarby Małopolski

11 września 2019 r. rozpoczął się II etap konkursu – głosowanie, który potrwa do 29 września 2019 r.

Głosować na Operę "Zamek na Czorsztynie"  w kategorii - WYDARZENIE CYKLICZNE można pod linkiem: http://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-1/glosowanie

  1. Uzupełniamy krótko dane
  2. Głosujemy na kategorie
  3. Zjeżdżamy na sam dól - zaznaczamy oświadczenia
  4. Przesyłamy - ABY GŁOS BYŁ WAŻNY NALEŻY ODDAĆ GŁOS NA KAŻDĄ Z KATEGORII

    UWAGA! Należy pamiętać, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres e-mail – dzięki temu oddany głos trafi tam, gdzie powinien i zostanie policzony.

 

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Konkurs przeznaczony jest dla jednostek samorządu terytorialnego, lokalnych organizacji turystycznych, lokalnych grup działania, samorządów gospodarczych, stowarzyszeń i fundacji turystycznych, przedsiębiorców działających w sektorze usług turystycznych (np. właścicieli obiektów i atrakcji turystycznych, organizatorów imprez i wydarzeń turystycznych) oraz zarządców szlaków.

Kandydatów do udziału w konkursie można zgłaszać od 21.08.2019 r. do 02.09.2019 r.

Małopolska to region wyjątkowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, od unikatowych na skalę światową skarbów kultury i dziedzictwa oraz zapierających dech w piersiach krajobrazów, po niepowtarzalną ofertę turystyki aktywnej, jedyne w swoim rodzaju wydarzenia kulturalne i wyśmienitą kuchnię. Ta wyjątkowa oferta turystyczna sprawia, że do Małopolski rok rocznie przyjeżdżają rzesze turystów. Ideą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.

Ponadto, laureat w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość / gmina turystyczna” otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł.

Głosowanie rozpocznie się 11.09.2019 r. i potrwa do 29.09.2019 r. Laureatów i wyróżnionych w konkursie wybiorą osoby głosujące i Kapituła.  Udział w konkursie jest bezpłatny. Laureatów i wyróżnionych w konkursie poznamy już w październiku!