Członkowie Stowarzyszenia

1.            Bieniek Klimek Marta

2             Błachut Antonina

3             Błachut Zdzisław

4             Bochniak Magdalena

5             Bodziarczyk Tomasz

6             Borkowski Wiesław

7             Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem reprezentowane przez Pana Wojciech Kwiatek

8             Chlebek  Józef

9             Chlebek Zbigniew

10           Ciesielka Iwona

11           Ciesielka Tomasz

12           Cwynar Anna

13           Dziubińska Joanna

14           Faltyn Stanisław

15           Franczyk Jan

16           Fundacja Dzieci Pienin reprezentowana przez Pana Ryszarda Wojtarowicza

17           Fundacja Rozwoju Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Maniowach reprezentowane przez Panią Dorotę Plewa

18           Gmina Czorsztyn reprezentowana przez Pana Krzysztofa Góreckiego

19           Gmina Krościenko nad Dunajcem reprezentowana przez Pana Grzegorza Szerszenia

20           Gmina Ochotnica Dolna reprezentowana przez  Pana Andrzeja Runger

21           Gminna Biblioteka Publiczna w Kluszkowcach reprezentowana przez Panią Joannę Bator

22           Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku nad Dunajcem reprezentowana przez Panią Władysławę Bodziarczyk

23           Gminna Biblioteka Publiczna w Ochotnicy Dolnej repr. Monika Groń

24           Góralskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Koło Terenowe Czorsztyn reprezentowane przez Pana Andrzeja Mikołajewicza

25           Góralskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Koło Terenowe Krościenko reprezentowane przez Panią Danutę Machała

26           Górecka Beata

27           Hamerski Jan

28           Hamerski Tomasz

29           Jagieła Ewelina

30           Jagieła Krzysztof

31           Jagieła Wojciech

32           Jankowska Iwona

33           Jurek Jan

34           Jurkowska Rozalia

35           Jurkowski Krzysztof

36           Jurkowski Wojciech

37           Kabus-Ormianin Teresa

38           Knapczyk Krzysztof

39           Królczyk Czesława

40           Królczyk Stanisław

41           Królczyk Tadeusz

42           Kubik Krystyna

43           Lach Zbigniew

44           Ligęza Krzysztof

45           Lisiecki Łukasz

46           Majerczak Artur

47           Majerczak Robert

48           Markus Aneta

49           Mastalska Agata

50           Miasto i Gmina Szczawnica reprezentowana przez Wiceburmistrza Grzegorza Czajka

51           Michałczak Stanisław

52           Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy reprezentowany przez  Panią Alinę Lelito

53           Mikołajczyk - Szarek Anna

54           Mikołajczyk Władysław

55           Mikołajewicz Barbara

56           Niewiadomska- Bochnak Beata

57           Noworolnik Jacek

58           Ochotnicza Straż Pożarna w Krośnicy reprezentowana przez Panią Martę Brząkała

59           Oleksy Joanna

60           Pawłowska Aneta

61           Piątek Małgorzata

62           Pieniński Oddział Związku Podhalan w Szczawnicy reprezentowany przez Elżbietę Wiercioch

63           Piszczek Zofia

64           Plewa Cecylia

65           Plewa Paulina

66           Polczyk Bolesław

67           Polczyk Elżbieta

68           Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich reprezentowane przez Jerzego Regiec

69           Ponicki Edward

70           Ptaszek Grzegorz

71           Rowerowo-Motocyklowy Klub Tylmanowa reprezentowany przez Pana Czesława Ligasa

72           Salamon Jolanta

73           Rzymskokatolicka Parafia pw. Św. Marcina w Grywałdzie reprezentowana przez Agata Sobkowiak

74           Skubisz Gerwazy

75           Stowarzyszenie „Młodzi Inaczej” 60+ repr. Barbara Fiołkowska

76           Stowarzyszenie Kobiet Pienińskich w Krościenku n. D repr. przez Iwonę Martyniak lub Stanisławę Zarotyńską

77           Szewczyk Bogdan

78           Szlachtowski Marcin

79           Szlaga Jacek

80           Tabor Piotr

81           Tabor Roman

82           Tarchała Monika

83           Urbaniak Maria

84           Urbaniak Stanisława

85           Uzdrowisko Szczawnica  S.A.  reprezentowana przez  Prezesa Pana Christophe Mańkowskiego  lub Wiceprezes Panią Gabrielę Kierzyk

86           Węgrzyniak Jan

87           Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Dolnej reprezentowany przez Panią Monikę Jagieła lub Panią Halinę Jagieła

88           Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej reprezentowany przez  Panią Lucynę Rusnak

89           Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej reprezentowany przez Panią Kazimierę Jagieła

90           Wojtaszek Alicja

91           Wojtaszek Anna

92           Wojtaszek Beata

93           Wojtaszek Kamil

94           Wojtaszek Piotr

95           Wojtaszek Szymon

96           Wspólnota Leśno – Gruntowa w Szczawnicy reprezentowana przez Adama Salamona

97           Zachura Przemysław

98           Zachwieja Czesława

99           Zachwieja Łukasz

100         Zaród Celina

101         Ziemianek Maria

102         Anna Gębala

103         Piszczek Magdalena