Lista członków Stowarzyszenia

AKTUALNA LISTA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA LGD "GORCE-PIENINY" NA DZIEŃ 13.10.2022R.

1 Błachut Antonina
2 Błachut Zdzisław
3 Bodziarczyk Tomasz
4 Borkowski Wiesław
5 Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem reprezentowane przez Pana Józefa Szałwię
6 Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Szczawnicy reprezentowany przez Paulinę Mogilską - Słowik
7 Chlebek Magdalena
8 Chlebek Zbigniew
9 Chryczyk Magdalena
10 Ciesielka Iwona
11 Ciesielka Tomasz
12 Cwynar Anna
13 Dziubińska Joanna
14 Faltyn Stanisław
15 Franczyk Jan
16 Fundacja Dzieci Pienin reprezentowana przez Panią Krystynę Walosik
17 Giemzik Agata
18 Gębala Anna
19 Gmina Czorszyn reprezentowana przez Pana Krzysztofa Góreckiego
20 Gmina Krościenko nad Dunajcem reprezentowana przez Pana Tadeusza Topolskiego
21 Gmina Ochotnica Dolna reprezentowana przez Pana Krzysztofa Jurkowskiego
22 Gminna Biblioteka Publiczna w Kluszkowcach reprezentowana przez Panią Joannę Bator
23 Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku nad Dunajcem reprezentowana przez Panią Weronikę Walkowską
24 Góralskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Koło Terenowe Czorsztyn reprezentowane przez Pana Andrzeja Mikołajewicza
25 Górecka Beata
26 Hamerski Jan
27 Hamerski Tomasz
28 Jagieła Ewelina
29 Jagieła Wojciech
30 Jawor Maria
31 Jurek Jan
32 Jurkowska Rozalia
33 Jurkowski Wojciech
34 Kabus-Ormianin Teresa
35 Klimek Marta
36 Knapczyk Krzysztof
37 Królczyk Czesława
38 Królczyk Stanisław
39 Królczyk Tadeusz
40 Kubik Krystyna
41 Ligęza Krzysztof
42 Lisiecki Łukasz
43 Ludowy Zespół Sportowy Klub Sportowy Gorc Ochotnica reprezentowany przez Marcin Faron
44 Machała Danuta
45 Majerczak Artur
46 Majerczak Robert
47 Markus Aneta
48 Miasto i Gmina Szczawnica reprezentowana przez Skarbnika Miasta Martę Brząkałę
49 Mikołajczyk Władysław
50 Mikołajewicz Barbara
51 Ochotnicza Straż Pożarna w Krośnicy reprezentowana przez Pana Bartłomieja Czechowskiego
52 Oleksy Joanna
53 Pawlik Irena
54 Pawłowska Aneta
55 Piątek Małgorzata
56 Pieniński Oddział Związku Podhalan w Szczawnicy reprezentowany przez Agnieszkę Ciesielkę
57 Piszczek Zofia
58 Polczyk Bolesław
59 Polczyk Elżbieta
60 Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich repr. przez Jerzy Regiec
61 Ponicki Edward
62 Ptaszek Grzegorz
63 Rowerowo-Motocyklowy Klub Tylmanowa reprezentowany przez Pana Czesława Ligasa
64 Runger Andrzej
65 Rustanowicz Michał
66 Skubisz Gerwazy
67 Szałęga Bogusław
68 Szczepaniak Joanna
69 Szczepaniak Marek
70 Szlaga Jacek
71 Tabor Piotr
72 Tarchała Andrzej
73 Tarchała Monika
74 Urbaniak Maria
75 Urbaniak Stanisława
76 Uzdrowisko Szczawnica S.A. reprezentowana przez Wiceprezes Panią Gabrielę Kierzyk
77 Węgrzyniak Jan
78 Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Dolnej reprezentowany przez Panią Monikę Jagieła lub Panią Halinę Jagieła
79 Wojtaszek Alicja
80 Wojtaszek Anna
81 Wojtaszek Beata
82 Wojtaszek Kamil
83 Wojtaszek Piotr
84 Wojtaszek Robert
85 Wojtaszek Szymon
86 Wspólnota Leśno – Gruntowa w Szczawnicy reprezentowana przez Adama Salamona
87 Zaród Celina
88 Ziemianek Halina
89 Ziemianek Iwona
90 Ziemianek Maria